Dowiedz się czegoś o nas

Witamy w Civis Vita Stomatologia

Nasza klinika wywodzi się z Civis Vita – Centrum medycznego, które oferuje opiekę ginekologiczną i usługi medycyny estetycznej. Powstaliśmy  z myślą o tych, którzy oczekują opieki medycznej na miarę XXI wieku. Civis Vita Stomatologia to nowoczesna placówka, świadcząca usługi na najwyższym poziomie, wykorzystująca najnowsze techniki, możliwości i wiedzę z zakresu stomatologii. Naszą mocną stroną jest STOMATOLOGIA CYFROWA – nowoczesne metody diagnostyki i leczenia oparte na tomografii komputerowej, skanach zębów i twarzy, profesjonalnych sesjach zdjęciowych, Digital Smile Design (komputerowe projektowanie uśmiechu). Indywidualne podejście do każdego pacjenta, odpowiednia ilość czasu oraz precyzyjne przygotowanie projektu uśmiechu i planu działania – wszystko po to, aby nasi pacjenci czuli się kompleksowo zaopiekowani.

Civis Vita Stomatologia to przede wszystkim fachowcy

Poznaj naszych specjalistów

Zatrudniamy fachowców, dla których stomatologia to pasja. Stale udoskonalamy nasze umiejętności dzięki szkoleniom i specjalistycznym kursom a największą nagrodą od początku naszej pracy są dla nas zdrowe uśmiechy naszych Klientów.

CEO, Lekarz Stomatologii

Barbara Gaj-Migda

Absolwentka Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu. W 2007r rozpoczęła pracę u stomatologa Wiesława Kamińskiego pod którego okiem stawiała pierwsze zawodowe kroki. Współpraca ta była dla pani doktor bardzo cennym inspirującym doświadczeniem. Zaowocowała nie tylko na polu zawodowym,ale również wspaniałą przyjaźnią z mentorem. W 2014r uzyskała tytuł specjalisty z Protetyki Stomatologicznej. Swoje kwalifikacje zawodowe systematycznie podnosi biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach podyplomowych, kongresach, konferencjach. Członek Polskiego Towarzystwa Implantologicznego, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Ukończyła Curiculum Implantologiczne we Frankfurcie. Ukończyła IX Program Protetyki Implantologicznej MPI-UNC – kompleksowy program z zakresu implantoprotetyki zorganizowany przez Dentsply SIRONA we współpracy z Śródziemnomorskim Instytutem Protetycznym w Castellon w Hiszpanii oraz Uniwersytetem Karoliny Północnej w Chapel Hill, USA. Praca jest jej pasją. Najwiekszą satysfakcję przynosi jej komplesowe leczenie przywracające piękny harmonijny uśmiech  i w pełni funkcjonalne uzębienie. Indywidualne często złożone plany leczenia obejmujące wiele dziedzin stomatologii, rehabilitacje implanto-protetyczne oraz kapitalne metamorfozy uśmiechu są domeną doktor Barbary.

Nasz zespół

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jej główne pola zainteresowań to stomatologia zachowawcza z endodoncją, stomatologia estetyczna i protetyka. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Włada językiem angielskim. Jest osobą energetyczną, zawsze uśmiechniętą, szybko nawiązuje kontakt z pacjentem. Wolny czas spędza z rodziną, czyta książki, uwielbia gry planszowe.

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jej główne pole zainteresowań to stomatologia zachowawcza z endodoncją, stomatologia estetyczna, protetyka i chirurgia. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Włada biegle językiem angielskim i niemieckim. Jeśli jesteście pacjentem Pani doktor, doskonale wiecie, że jest osobą energetyczną, zawsze uśmiechniętą, szybko nawiązuje kontakt z pacjentem. jej wielką pasją jest zdrowe odżywianie, jazda konna, sporty wodne. Nie potrafi żyć bez ćwiczeń i właśnie przygotowuje się do triatlonu.

Jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją i protetyką.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, w szczególności interesuje się endodoncją mikroskopową (leczenie kanałowe). Prywatnie – miłośniczka podróży.

Jest absolwentką wydziału lekarsko-stomatologicznego we Wrocławiu. Ukończyła wymarzoną specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Pani doktor Malina nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach. Praca jest jej pasją – oprócz najwyższego możliwego poziomu leczenia zależy jej by pacjent czuł się u niej na fotelu komfortowo. Poza pracą uwielbia podróże i aktywne spędzanie czasu: snowboard i windsurfing.

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalistka stomatologii zachowawczej z endodoncją. Pasjonują ją ortodoncją, z której stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach. Zajmuje się leczeniem dzieci oraz dorosłych. Leczy aparatami stałymi przy użyciu techniki łuku prostego oraz aparatami samoligaturującymi. W swojej pracy posiłkuje się mini implantami ortodontycznymi oraz stomatologią cyfrową. W wolnym czasie interesuje się turystyka górską.

Dyplomowana higienistka stomatologiczna- MSCZiU w Toruniu, oraz licencjonowany kosmetolog- Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. W Civis Vita stomatologia- asystuję lekarzom dentystom podczas pracy, oraz przeprowadzam profesjonalne zabiegi higienizacyjne. Najważniejszy jest dla mnie pacjent, dlatego dbam o to, aby czuł się komfortowo i zapomniał o stresie. Podczas wizyt higienizacyjnych- krok po kroku wyjaśniam na czym polega zabieg i jakie są jego korzyści dla naszego organizmu. Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej! Ważne dla mnie jest, aby pacjent zrozumiał dlaczego powinien dbać o zęby. Dzięki higienizacji, edukacji i motywacji, pacjent będzie mógł cieszyć się zdrowym uśmiechem przez długie lata! Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w licznych wykładach i szkoleniach.

Absolwentka Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Toruniu na kierunku Higienistka Stomatologiczna. W pracy najbardziej lubi asystować przy zabiegach chirurgicznych oraz jako higienistka pokazywać pacjentom jak najlepiej dbać o piękny uśmiech. Jest miłośniczką sportu, jazdy na rowerze, biegania a zimą aktywnie kibicuje Toruńskiej drużynie hokejowej. Wieczorem lubi czytać książki o tematyce kryminalnej.

Informacje pojawią się niebawem

Magister stosunków międzynarodowych na UMK oraz zarządzania zasobami ludzkimi na WSB. Ponad 16 lat związana zawodowo z stomatologią. W Civisvita Stomatologia odpowiada za organizację pracy zespołu, marketing oraz szeroko pojęte zarządzanie. Poza pracą uwielbia tańczyć, kiedy tylko może podróżuje, uwielbia gry planszowe i książki.

Absolwentka Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Toruniu – kierunek higienistki i techniki dentystycznej. W pracy ceni sobie profesjonalizm, dokładność oraz komfort pacjenta. W wolnych chwilach lubi rysować, malować oraz podróżować.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj do nas!

Poszukujemy specjalistów stomatologii do naszego gabinetu. Jeśli  jesteś osobą otwartą i kontaktową, lubisz pracę w dynamicznym zespole i lubisz wyzwania, zapraszamy do kontaktu!