Dowiedz się czegoś o nas

Witamy w Civis Vita Stomatologia

Nasza klinika wywodzi się z Civis Vita – Centrum medycznego, które oferuje opiekę ginekologiczną i usługi medycyny estetycznej. Powstaliśmy  z myślą o tych, którzy oczekują opieki medycznej na miarę XXI wieku. Civis Vita Stomatologia to nowoczesna placówka, świadcząca usługi na najwyższym poziomie, wykorzystująca najnowsze techniki, możliwości i wiedzę z zakresu stomatologii. Naszą mocną stroną jest STOMATOLOGIA CYFROWA – nowoczesne metody diagnostyki i leczenia oparte na tomografii komputerowej, skanach zębów i twarzy, profesjonalnych sesjach zdjęciowych, Digital Smile Design (komputerowe projektowanie uśmiechu). Indywidualne podejście do każdego pacjenta, odpowiednia ilość czasu oraz precyzyjne przygotowanie projektu uśmiechu i planu działania – wszystko po to, aby nasi pacjenci czuli się kompleksowo zaopiekowani.

Civis Vita Stomatologia to przede wszystkim fachowcy

Poznaj naszych specjalistów

Zatrudniamy fachowców, dla których stomatologia to pasja. Stale udoskonalamy nasze umiejętności dzięki szkoleniom i specjalistycznym kursom a największą nagrodą od początku naszej pracy są dla nas zdrowe uśmiechy naszych Klientów.

CEO, Lekarz Stomatologii

Barbara Gaj-Migda

Absolwentka Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu. W 2007r rozpoczęła pracę u stomatologa Wiesława Kamińskiego pod którego okiem stawiała pierwsze zawodowe kroki. Współpraca ta była dla pani doktor bardzo cennym inspirującym doświadczeniem. Zaowocowała nie tylko na polu zawodowym,ale również wspaniałą przyjaźnią z mentorem. W 2014r uzyskała tytuł specjalisty z Protetyki Stomatologicznej. Swoje kwalifikacje zawodowe systematycznie podnosi biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach podyplomowych, kongresach, konferencjach. Członek Polskiego Towarzystwa Implantologicznego, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Ukończyła Curiculum Implantologiczne we Frankfurcie. Jej specjalnością jest przygotowanie kompleksowych planów leczenia stomatologicznego. Zawodowo interesuje się protetyką, stomatologią estetyczną, stomatologią cyfrową, implantologią, implantoprotetyką, periodontologią, stomatologią mikroskopową.

Nasz zespół

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jej główne pola zainteresowań to stomatologia zachowawcza z endodoncją, stomatologia estetyczna i protetyka. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Włada językiem angielskim. Jest osobą energetyczną, zawsze uśmiechniętą, szybko nawiązuje kontakt z pacjentem. Wolny czas spędza z rodziną, czyta książki, uwielbia gry planszowe.

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jej główne pole zainteresowań to stomatologia zachowawcza z endodoncją, stomatologia estetyczna, protetyka i chirurgia. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Włada biegle językiem angielskim i niemieckim. Jeśli jesteście pacjentem Pani doktor, doskonale wiecie, że jest osobą energetyczną, zawsze uśmiechniętą, szybko nawiązuje kontakt z pacjentem. jej wielką pasją jest zdrowe odżywianie, jazda konna, sporty wodne. Nie potrafi żyć bez ćwiczeń i właśnie przygotowuje się do triatlonu.

Jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją i protetyką.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, w szczególności interesuje się endodoncją mikroskopową (leczenie kanałowe). Prywatnie – miłośniczka podróży.

Jest absolwentką wydziału lekarsko-stomatologicznego we Wrocławiu. Ukończyła wymarzoną specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Pani doktor Malina nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach. Praca jest jej pasją – oprócz najwyższego możliwego poziomu leczenia zależy jej by pacjent czuł się u niej na fotelu komfortowo. Poza pracą uwielbia podróże i aktywne spędzanie czasu: snowboard i windsurfing.

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji ze Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym oraz endodoncji (leczenie kanałowa). Regularnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w wielu kursach oraz szkoleniach z zakresu endodoncji czy ortodoncji. Prywatnie pasjonuje się turystyką górską oraz wspinaczką.

Absolwentka Medyczno – Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Toruniu na kierunku higiena stomatologiczna. Ukończyła również Collegium Medicum w Bydgoszczy na kierunku kosmetologia. W Civis Vista Stomatologia zajmuje się profesjonalną higieną jamy ustnej oraz czynną asystą przy zabiegach stomatologicznych. Z pełnym zaangażowaniem i ogromną precyzją przeprowadza zabiegi higienizacyjne. „W mojej pracy liczy się, aby Pacjent czuł się komfortowo i zapomniał o stresie” – mówi pani Paulina. Prywatnie uwielbia treningi na siłowni, eksperymenty kulinarne oraz podróże.

Absolwentka Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Toruniu na kierunku Higienistka Stomatologiczna. W pracy najbardziej lubi asystować przy zabiegach chirurgicznych oraz jako higienistka pokazywać pacjentom jak najlepiej dbać o piękny uśmiech. Jest miłośniczką sportu, jazdy na rowerze, biegania a zimą aktywnie kibicuje Toruńskiej drużynie hokejowej. Wieczorem lubi czytać książki o tematyce kryminalnej.

Informacje pojawią się niebawem

Magister stosunków międzynarodowych na UMK oraz zarządzania zasobami ludzkimi na WSB. Ponad 16 lat związana zawodowo z stomatologią. W Civisvita Stomatologia odpowiada za organizację pracy zespołu, marketing oraz szeroko pojęte zarządzanie. Poza pracą uwielbia tańczyć, kiedy tylko może podróżuje, uwielbia gry planszowe i książki.

Absolwentka Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Toruniu – kierunek higienistki i techniki dentystycznej. W pracy ceni sobie profesjonalizm, dokładność oraz komfort pacjenta. W wolnych chwilach lubi rysować, malować oraz podróżować.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj do nas!

Poszukujemy specjalistów stomatologii do naszego gabinetu. Jeśli  jesteś osobą otwartą i kontaktową, lubisz pracę w dynamicznym zespole i lubisz wyzwania, zapraszamy do kontaktu!